Felajánló cégek elérhetőségei

A Várépítő pályázaton a felajánlott termékekkel kapcsolatos információk, konzultáció és prospektusigénylés:

 

 

Bachl Hőszigetelőanyag-gyártó Kft.
Tel: 06 56 586 500, Fax: 06 56 586 498
E-mail: 
bachl@bachl.hu, www.bachl.hu

Konzultáció: 

Varga Tamás
értékesítési és műszaki szaktanácsadó
Mobil: +36 30 598 0835
E-mail: 
varga.tamas@bachl.hu

Molnár Katalin
ügyfélkapcsolati és marketing asszisztens
Mobil: +36 30 513-1574
E-mail: 
molnar.katalin@bachl.hu

 

Baumit Kft.
Tel.: +36 33 512 910 Fax: +36 33 512 950
​E-mail: 
baumit@baumit.huwww.baumit.hu

Konzultáció:

Kadia Dalma
építész tanácsadó
Tel.:  +36 30 181 8592
E-mail: 
dalma.kadia@baumit.hu

 

Bramac Kft.
Tel: 88/590-891Fax: +36 88 590 883
E-Mail: 
infohu@bramac.comwww.bramac.hu

Konzultáció:

Lendvai Edit
asszisztens
ügyvezetés, marketing
Tel: +36 88 590 783
E-mail: 
edit.lendvai@bramac.com

 

Colt Hungária Kft.
Tel: +36-1-433-2786 Fax: +36-1-433-2787
E-mail: 
info@colt-info.hu

Konzultáció:

Csordás Zoltán
Ügyvezető igazgató
Tel: 06 (30) 517-1296
E-mail: 
zoltan.csordas@colt-info.hu

 

CREATON South-East Europe Kft.

Tel: 06 92 551 566, -567, -568, Fax: 06 92 551 569
E-mail: 
info@creaton.huwww.creaton.hu

Konzultáció:

Németh Henrietta
Marketing
Tel.: +36 92 551 799
E-mail: 
Henrietta.Nemeth@creaton.hu

Szép Zoltán
Szaktanácsadó
Tel.: 06 (30) 320-68-91
E-mail: 
zoltan.szep@creaton.hu

 

Épületszigetelők, Tetőfedők és Bádogosok Magyarországi Szövetsége (ÉMSZ) 
Tel: (1) 372-6556, Fax: (1) 372-6530
E-mail: 
emsz@emsz.hu

Konzultáció:

Seidl Tibor
Tel: 06 20 934 2429

 

Henkel Magyarország Kft.
Ragasztás Technológiák Üzletág
Tel.:+36 1 372 5507
E-mail: 
henkel.ragaszto@hu.henkel.comwww.henkel.huwww.ragasztas.hu

Konzultáció:

László Eszter
Senior Brand Manager
Tel: +36 30 684 1320
Email: eszter.laszlo
@henkel.com

  

Murexin Kft.
Tel: 06 1 262 6000, Fax: 06 1 261 6336
E-mail: 
murexin@murexin.hu, www.murexin.hu

Konzultáció:

Bakos Ferenc
Tel: 06 20 411 20 60
E-mail: 
f.bakos@murexin.hu

 

PREFA Hungária Kft.
Tel: 06 23 511-670 , Fax: 06 23 511 675
E-mail: 
office.hu@prefa.com, www.prefa.hu

Konzultáció:

Nemere Judit
Cégvezető
Tel: + 36 30 686 6786
E-mail: 
judit.nemere@prefa.com

 

ProIdea - E-Build Kft. (Jövőkuckó támogatás) 
Tel: +36 1 479 8040, Fax: +36 1 383 1890
E-mail: 
info@ebuild.hu

Konzultáció:

Tóth Annamária
Tel: 06 20 479 8063
E-mail: 
annamaria.toth@ebuild.hu

 

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.

Tel: 06 69 569 950, Fax: 06 69 569 953
E-mail: vevoszolg@terranteto.hu, www.terranteto.hu

Konzultáció:

Takaró Gábor
alkalmazástechnikai vezető

Tel: 06 20 958 8551
E-mail: takarog@terranteto.hu

 

Weishaupt Hőtechnikai Kft.
Tel: 06 23 530-880, Fax: 06 23 530-881
E-mail: 
info@weishaupt.huwww.weishaupt.hu

Konzultáció:

Versits Tamás 
épületgépész mérnök
Tel: +36-30/429-5277
E-mail: 
versits.tamas@weishaupt.hu