Felajánló cégek elérhetőségei

Bachl Hőszigetelőanyag-gyártó Kft.
Tel.: 06 56 586 500
Fax: 06 56 586 498
E-mail: bachl@bachl.hu
Web: www.bachl.hu

Konzultáció:
Varga Tamás
értékesítési és műszaki szaktanácsadó
Mobil: 06 30 598 0835
E-mail: varga.tamas@bachl.hu

Molnár Katalin
ügyfélkapcsolati és marketing asszisztens
Mobil: 06 30 513 1574
E-mail: molnar.katalin@bachl.hu

Colt Hungária Kft.
Tel.: 06 1 433 2786
Fax: 06 1 433 2787
E-mail: info@colt-info.hu

Konzultáció:
Csordás Zoltán
Ügyvezető igazgató
Tel.: 06 30 517 1296
E-mail: zoltan.csordas@colt-info.hu

Icopal Kft.
Konzultáció:
Haraszti László
Mobil: 06 30 959 7161
E-mail: laszlo.haraszti@icopal.com

Leier Hungária Kft.
Konzultáció:
Kocsis Csaba
Tel.: 06 30 204 8404
E-mail: kocsis.csaba@leier.hu

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.
Tel.: 06 69 569 950
Fax: 06 69 569 953
E-mail: vevoszolg@terranteto.hu
Web: www.terranteto.hu

Konzultáció:
Takaró Gábor
alkalmazástechnikai vezető
Tel.: 06 20 958 8551
E-mail: takarog@terranteto.hu

Baumit Kft.
Tel.: 06 33 512 910
Fax: 06 33 512 950
​E-mail: baumit@baumit.hu
Web: www.baumit.hu

Konzultáció:
Uzsák-Tokai Anita
Mobil: 06 30 660 5581
E-mail: anita.tokai@baumit.hu 

CREATON South-East Europe Kft.
Tel.: 06 92 551 566, -567, -568
Fax: 06 92 551 569
E-mail: info@creaton.hu
Web: www.creaton.hu

Konzultáció:
Németh Henrietta
Marketing
Tel.: +36 92 551 799
E-mail: Henrietta.Nemeth@creaton.hu

Szép Zoltán
Szaktanácsadó
Tel.: 06 30 320 6891
E-mail: zoltan.szep@creaton.hu

Murexin Kft.
Tel.: 06 1 262 6000,
Fax: 06 1 261 6336
E-mail: murexin@murexin.hu,
Web: www.murexin.hu

Konzultáció:
Bakos Ferenc
Tel.: 06 20 411 2060
E-mail: f.bakos@murexin.hu

RAVATHERM Hungary Kft.
Konzultáció:
Gerendi Gábor
Tel.: 06 30 914 2483
E-mail: gabor.gerendi@ravatherm.com

Velux Magyarország Kft.
Konzultáció:
Beliczay-Fülöp Katalin
Tel.: 06 30 619 2195
E-mail: beliczay-fulop.katalin@velux.com

Bramac Kft.
Tel.: 06 88 590 891
Fax: 06 88 590 883
E-Mail: infohu@bramac.com
Web: www.bramac.hu

Konzultáció:
Lendvai Edit
asszisztens
ügyvezetés, marketing
Tel.: 06 88 590 783
E-mail: edit.lendvai@bramac.com

Henkel Magyarország Kft.
Ragasztás Technológiák Üzletág
Tel.: 06 1 372 5507
E-mail: henkel.ragaszto@hu.henkel.com,
Web: www.henkel.huwww.ragasztas.hu

Konzultáció:
László Eszter
Senior Brand Manager
Tel.: 06 30 684 1320
Email: eszter.laszlo@henkel.com

PREFA Hungária Kft.
Tel.: 06 23 511 670
Fax: 06 23 511 675
E-mail: office.hu@prefa.com
Web: www.prefa.hu

Konzultáció:
Nemere Judit
Cégvezető
Tel.: 06 30 686 6786
E-mail: judit.nemere@prefa.com

Sika Hungária Kft.
Konzultáció:
Boros Mihály
Tel.: 06 30 692 9309
E-mail: boros.mihaly@hu.sika.com