Felajánló cégek elérhetőségei

Bachl Hőszigetelőanyag-gyártó Kft.
Tel: 06 56 586 500,
Fax: 06 56 586 498
E-mail: bachl@bachl.hu,
Web: www.bachl.hu

Konzultáció:
Varga Tamás
értékesítési és műszaki szaktanácsadó
Mobil: +36 30 598 0835
E-mail: varga.tamas@bachl.hu

Molnár Katalin
ügyfélkapcsolati és marketing asszisztens
Mobil: +36 30 513-1574
E-mail: molnar.katalin@bachl.hu

Baumit Kft.
Tel.: +36 33 512 910 Fax: +36 33 512 950
​E-mail: baumit@baumit.hu,
Web: www.baumit.hu

Konzultáció:
Kadia Dalma
építész tanácsadó
Tel.:  +36 30 181 8592
E-mail: dalma.kadia@baumit.hu

Henkel Magyarország Kft.
Ragasztás Technológiák Üzletág
Tel.:+36 1 372 5507
E-mail: henkel.ragaszto@hu.henkel.com,
Web: www.henkel.huwww.ragasztas.hu

Konzultáció:
László Eszter
Senior Brand Manager
Tel: +36 30 684 1320
Email: eszter.laszlo@henkel.com

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.
Tel: 06 69 569 950,
Fax: 06 69 569 953
E-mail: vevoszolg@terranteto.hu, 
Web: www.terranteto.hu

Konzultáció:
Takaró Gábor
alkalmazástechnikai vezető
Tel: 06 20 958 8551
E-mail: takarog@terranteto.hu

CREATON South-East Europe Kft.
Tel: 06 92 551 566, -567, -568,
Fax: 06 92 551 569
E-mail: info@creaton.hu,
Web: www.creaton.hu

Konzultáció:
Németh Henrietta
Marketing
Tel.: +36 92 551 799
E-mail: Henrietta.Nemeth@creaton.hu

Szép Zoltán
Szaktanácsadó
Tel.: 06 (30) 320-68-91
E-mail: zoltan.szep@creaton.hu

Colt Hungária Kft.
Tel: +36-1-433-2786 Fax: +36-1-433-2787
E-mail: info@colt-info.hu

Konzultáció:
Csordás Zoltán
Ügyvezető igazgató
Tel: 06 (30) 517-1296
E-mail: zoltan.csordas@colt-info.hu

PREFA Hungária Kft.
Tel: 06 23 511-670 ,
Fax: 06 23 511 675
E-mail: office.hu@prefa.com,
Web: www.prefa.hu

Konzultáció:
Nemere Judit
Cégvezető
Tel: + 36 30 686 6786
E-mail: judit.nemere@prefa.com

ProIdea – E-Build Kft.
(Jövőkuckó támogatás) 

Tel: +36 1 479 8040,
Fax: +36 1 383 1890
E-mail: info@ebuild.hu

Konzultáció:
Tóth Annamária
Tel: 06 20 479 8063
E-mail: annamaria.toth@ebuild.hu

Bramac Kft.
Tel: 88/590-891Fax: +36 88 590 883
E-Mail: infohu@bramac.com,
Web: www.bramac.hu

Konzultáció:
Lendvai Edit
asszisztens
ügyvezetés, marketing
Tel: +36 88 590 783
E-mail: edit.lendvai@bramac.com

Épületszigetelők, Tetőfedők és Bádogosok Magyarországi Szövetsége (ÉMSZ) 
Tel: (1) 372-6556, Fax: (1) 372-6530
E-mail: emsz@emsz.hu

Konzultáció:
Seidl Tibor
Tel: 06 20 934 2429

Murexin Kft.
Tel: 06 1 262 6000,
Fax: 06 1 261 6336
E-mail: murexin@murexin.hu,
Web: www.murexin.hu

Konzultáció:
Bakos Ferenc
Tel: 06 20 411 20 60
E-mail: f.bakos@murexin.hu

Weishaupt Hőtechnikai Kft.
Tel: 06 23 530-880, Fax: 06 23 530-881
E-mail: info@weishaupt.hu,
Web: www.weishaupt.hu

Konzultáció:
Versits Tamás 
épületgépész mérnök
Tel: +36-30/429-5277
E-mail: versits.tamas@weishaupt.hu