Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Felajánló cégek elérhetőségei

Bachl Hőszigetelőanyag-gyártó Kft.

Konzultáció:
Molnár Katalin
Ügyfélkapcsolati és marketing asszisztens
Mobil: 06 30 513 1574
E-mail: molnar.katalin@bachl.hu

Colt Hungária Kft.

Konzultáció:
Csordás Zoltán
Ügyvezető igazgató
Tel.: 06 30 517 1296
E-mail: zoltan.csordas@colt-info.hu

Leier Hungária Kft.

Konzultáció kémény esetén:
Kocsis Csaba
Tel.: 06 30 204 8404
E-mail: kocsis.csaba@leier.hu

Konzultáció beton kéregfal- és kéregfödém elemek esetén:
Grieszler Zsolt
Tel.: 06 30 235 2296
E-mail: grieszler.zsolt@leier.hu

Konzultáció Durisol zajvédő falak esetén:
Grieszler Gábor
Tel.: 06 30 997 6725
E-mail: grieszler.gabor@leier.hu

Baumit Kft.

Konzultáció:
Findeisz Róbert
Felújítási szakreferens
Mobil: 06 30 939 6183
E-mail: robert.findeisz@baumit.hu 

Dörken Kft.

Konzultáció:
Dvorák Andrea
Tel.: 06 30 269 9242
E-mail: dvorak@doerken.hu

Murexin Kft.

Konzultáció:
Bakos Ferenc
Tel.: 06 20 411 2060
E-mail: f.bakos@murexin.hu

RAVATHERM Hungary Kft.

Konzultáció:
Gerendi Gábor
Tel.: 06 30 914 2483
E-mail: gabor.gerendi@ravatherm.com

Roto Elzett Kft.

Konzultáció:
Hargitai Zsolt
Tel.: 06 30 491 6767
E-mail: zsolt.hargitai@roto-frank.com

Bramac Kft.

Konzultáció:
Lendvai Edit
Asszisztens – ügyvezetés és marketing
Tel.: 06 88 590 783
E-mail: edit.lendvai@bramac.com

Henkel Magyarország Kft. (Ceresit)
Ragasztás Technológiák Üzletág

Konzultáció:
Vass Milán
Tel.: 06 30 376 1631
Email: milan.vass@henkel.com

Prefa Hungária Kft.

Konzultáció:
Nemere Judit
Cégvezető
Tel.: 06 30 686 6786
E-mail: judit.nemere@prefa.com

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.

Konzultáció:
Takaró Gábor
Alkalmazástechnikai vezető
Tel.: 06 20 958 8551
E-mail: takarog@terranteto.hu

Villas (Icopal Kft.)

Konzultáció:
Haraszti László
Mobil: 06 30 959 7161
E-mail: laszlo.haraszti@icopal.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.